Het Rotterdamcollege biedt middelbaar onderwijs aan zeer moeilijk lerende leerlingen in de leeftijd van 12 tot 20 jaar. Door in te zetten op veel praktijk, ervaring opdoen en de verschillende uitstroommogelijkheden bieden we onze leerlingen optimale kansen om zich te ontwikkelen en te ontplooien.
We bieden gespecialiseerd en gedifferentieerd onderwijs in de verschillende uitstroomprofielen. Binnen de drie uitstroomprofielen: activerende dagbesteding, taakgerichte dagbesteding en arbeid zien we diverse arrangementen. Zo zijn er speciale groepen voor leerlingen met ASS (Autisme Spectrum Stoornis). Op onze school wordt er vooral gekeken naar de mogelijkheden en talenten van kinderen.
Het onderwijs wordt gegeven in een prachtig schoolbouw in Hillegersberg. In ons schoolgebouw hebben we alle mogelijkheden om het onderwijs optimaal in te richten. Zo hebben we diverse praktijklokalen op ons praktijkplein, een grote lestuin, diverse leskeukens en onze brasserie.

Nieuws
Klik hieronder op de titel van het bericht om steeds verder te lezen en de eventuele foto’s te bekijken.
- Schoolfotograaf 21 maartOp vrijdag 21 maart komt de schoolfotograaf!
- Koningsspelen 2025Omdat de landelijk voorgestelde datum van 17 april samenvalt met onze paasviering organiseren wij dit jaar de Koningsspelen op vrijdag 25 april.
- Oudercontact-ochtendOp 14 maart aanstaande organiseert de ouderraad een oudercontactochtend van 09.00 tot ongeveer 10.30 uur.
- Studiedag 13 maartOp donderdag 13 maart staat een studiedag voor het personeel op de agenda. Op die dag is dus de school gesloten en zijn de leerlingen vrij!
- Nieuwsbrief maart 2025Hieronder kunt u de gezamenlijke nieuwsbrief voor het Rotterdamcollege en de Mattheusschool vinden.

Er worden geen persoonlijke gegevens vastgelegd.